Buradasınız

Erbaa Etkinlikler ve Çalışmalar

KonuCevaplarartan sıradaSon yanıt
Normal konu
0 n/a

Benzer İçerikler

Safe Gıda - Sıcak Mutfak Aşçısı Alımı
Safe Gıda - Sıcak Mutfak Aşçısı Alımı - İŞGÜCÜ TOKAT GENELİNDENDE KARŞILANABİLİR EĞER TECRÜBELİYSE İŞVEREN KİŞİNİN HER TÜRLÜ İHTİYACINDA YARDIMCI...
Düden Gölü Dondu
Bir süredir yaşanan aşırı soğuklar nedeniyle Tokat'ın Erbaa ilçesi Gökal beldesi sınırları içerisinde bulunan Düden Gölü tamamen dondu. Orman...
2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Başladı
2013-2014 eğitim öğretim yılı anasınıfı ve 1.sınıf öğrencileri için bir hafta önce başlarken resmi olarak tüm okullara bugün başladı. Erbaa’da resmi...
Vali Cevdet Can Erbaa'da
Tokat Valisi Cevdet Can, Erbaa ilçesini ziyaret etti. Can, İlçe Özel İdaresi binası önünde Tokat Valiliği ve İl Özel İdaresi tarafından stabilize...
Turhal Belediyesi'nden Eğitime Destek Kampanyası
Turhal Belediyesi eğitime vermiş olduğu desteklere bir yenisini daha ekleyerek ilçedeki okullara dağıtılmak üzere “İnteraktif İnsan vücudu”...
Haziran 2012 Site Anahtar Kelime İstatistiği
fıkralar 600
Zeyid Aslan'dan Cezaevi Açıklaması
AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, Tokat'ta yapılacak olan Bölge Açık Cezaevi'nin Ordu'ya taşınması gibi bir şeyin söz konusu olmadığını...
Tokat'ta Gecikmeli İftar
Tokat İl Müftüsü Abdurrahman Koçak, merkezi ezan sisteminde meydana gelen teknik arıza nedeniyle vatandaşlar orucunu 10 dakika gecikmeli açtığını...