Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Erbaa Gökal 12. Çilek Festivali Kutlandı

Oluştur: 06/26/2014 00:08
Gökal 12. Çilek Festivali

Gökal kasabasında düzenlenen 12. Çilek festivaline Tokat milletvekili Zeyid Aslan, Erbaa Belediye başkanı Hüseyin Yıldırım, Garnizon komutanı Hüseyin Serin, AK Parti Erbaa İlçe başkanı Av. Fatih Akgün ve çok sayıda kurum amiri ve vatandaş katıldı.

Festivalde bir konuşma yapan Tokat milletvekili Zeyid Aslan 30 Mart yerel seçimlerinde AK Partili Belediye başkanı Salim Çınar’ı belediye başkanı olarak seçtikleri için Gökal halkına teşekkür ettiğini belirtti. Aslan bu tür organizasyonların halkı kaynaştırmak adına oldukça önemli olduğunu, yapılan şenlikte emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Erbaa Belediye başkanının da bir selamlama konuşması gerçekleştirdiği şenlikte 30 Martta yapılan yerel seçimi kaybeden Eski Gökal Belediye başkanı Osman Akbulut’a da yeni Belediye başkanı Salim Çınar plaket takdim etti.

AKP AK PARTİ POLEMİĞİ

Festivalde Gökal’ın en iyi çileklerini üreten çiftçilere hediyeleri Zeyid Aslan, Hüseyin Yıldırım, Fatih Akgün ve Salim Çınar tarafından verildi. Ödül töreni sırasında AK Parti İlçe Başkanı Fatih Akgün’ü AKP Erbaa İlçe başkanı diye anons eden sunucu Davut Şahin’e müdahale eden Fatih Akgün “AKP değil AK Parti düzeltin öyle geleyim AKP diye bir parti yok” diyerek ödülü vermek için yerinden kalkmadı. Kısa süre şaşkınlık yaşayan sunucu AKP’yi AK Parti olarak düzeltip yeniden anons yapınca sorun’da aşılmış oldu.

Festival yerel sanatçıların söylediği türkülerin ardından sona erdi.

Kaynak: ERT Haber

Habere Ait Resim ve Videolar: 
Haber Resimleri: 

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...