Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Erbaa'ya Yeni Endüstri Meslek Lisesi

Oluştur: 09/13/2013 00:49

Tokat Milletvekili Zeyid Aslan Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akgün Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökalp Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri Sinan Bayraktar, Sinan Yurtalan, Necati Demir ile birlikte Gümrük ve Ticaret Bakanımız Hayati Yazıcı’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında TOBB tarafında yapılması öngörülen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi için talepte bulundular.

Konuyla ilgili Zeyid Aslan Erbaa Ticaret ve Sanayi Odasının iftarında yapmış olduğu konuşmasında bakanlık nezdinde girişimlere başlandığını bu konuda Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Hayati Yazıcı’dan destek alındığını belirtmişti.
Konunun bir an önce faaliyete geçmesi için Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ve Ak Parti Erbaa İlçe Başkanlığı ile birlikte istişarede bulunuldu ve Tokat Milletvekilimiz Zeyid Aslan ile Gümrük ve Ticaret Bakanımız Hayati Yazıcı ziyaret edildi. Çok sıcak bir ortamda yapılan görüşmede Bakan Yazıcı bürokratlarına talimat vererek TOBB ile Tokat valiliği arasında biran önce protokol yapılmasını talep etti.

Açıklama yapan Milletvekili Aslan; Ramazan ayında yapmış olduğumuz açıklama neticesinde Ticaret Odamız ve İlçe teşkilatımızda bir heyecan oluştu ve bu kapsamda bizden Hayati Bey’den randevu almamızı istediler, bizde bu talepler doğrultusunda bakanlığımızdan randevu alarak teşkilatımızı ve odamızı bakanımızla buluşturduk. Yerelden gelen bu talepler elbette ki çok olumlu yansıyor bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Erbaa’mız dan gelen tüm talepler için elimizden gelenleri yapacağız ve inşallah Erbaa’mıza daha çok eserler kazandıracağız dedi

Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Gökalp Coşkun Milletvekilimiz öncülük ettiği için teşekkür ediyorum. Bu projenin hayata geçmesi için biz üzerimize düşeni siyasilerde üzerlerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Proje gerçekleştiğinde Erbaa mükemmel bir teknik liseye kavuşacak ve ara eleman ihtiyacı karşılanacak. Biz oda olarak Milletvekilimiz ve İlçe Başkanımızda siyaseten destek vererek Erbaa’mıza yakışır büyük modern ve işlevli bir yatırıma imza atacağız.

Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akgün her zaman ifade ettiğimiz gibi göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yapmış olduğumuz icraatlarımızda daha verimli olarak ne yapabiliriz onun gayretindeyiz. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan her yerde bulunmaya hazırız. Ticaret Odamızla da daha çok güzel çalışmalara imza atacağımızı diğer STK larla da talepleri doğrultusunda çok güzel işler yapacağız. Yeter ki Erbaa’nın ve Meslek kuruluşlarının menfaati için çalışma yapsınlar. Merkezi iktidarın Erbaa daki siyasi temsilcileri olarak bunu taahhüt ediyoruz. Bizim için konu Erbaa ve Erbaa’nın menfaati olunca gerisi teferruattır.

ERT

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...