Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Hüseyin YILDIRIM Erbaa AK Parti Adayı

Oluştur: 01/31/2014 23:41

Aylardır beklenen sonuç açıklandı ve aday adayları arasından AK Parti Genel Merkezi Erbaa için belediye başkan adayı olarak Hüseyin YILDIRIM'ı belirledi.
Yaklaşık 21:30 sularında açıklanan sonuç AK Parti'li vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla kutlandı.
Gazi Bulvarı'nda bulunan ilçe başkanlığı binası önünde toplanan vatandaşlar konvoy yaparak sonucu kutladılar.
Daha sonra Hüseyin YILDIRIM tarafından yazılı bir basın açıklaması yapıldı. Açıklama şu şekilde:

"Rabbimin izni ve başta teşkilatımız olmak üzere halkımızın teveccühü ile Türkiye’yi yeniden imar eden Ak Partimizden Erbaa Belediye Başkanı Adayı olarak açıklanmaktan duyduğum memnuniyeti sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha aday adaylığı sürecimizden başlayarak kararlılığımız Erbaa’mızı ak belediyecilikle tanıştırmak üzerinedir. Ak belediyecilik, insanımızın hayatını kolaylaştıran, zamanın görevlerini yerine getirmeye çalışan ve merkezinde insan olan belediyeciliktir.

Bütün projelerimizi , Büyük Erbaa’yı hiç vakit kaybetmeden nasıl imar edeceğimizin heyecan ve coşkusu ile tasarlıyoruz. Kardeşçe geçen bir aday adaylığı sürecinin ardından tüm teşkilatımız ve halkımız ile kenetlenerek Büyük Erbaa’yı birlikte kuracağız ve inşallah Erbaa’yı dünyanın dikkatini çeken bir kent haline getireceğiz. Bunu yaparken de seçim sürecinde ve sonrasında gönlü Yunus’tan alacağız: “Biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik.” Şiarımız budur. Kapısı ve gönlü açık bir belediyecilik ile hemşerimizi biz de daima ziyaret edecek ve sorunlarını yerinde görüp, çözüme kavuşturacağız. Gidemediğin yer senin değildir, sözünü şiar edinerek, dinlemediğimiz söz bırakmadan, gecemizi gündüzümüze katacağız.

Seçimler demokrasilerin bayramıdır. Biz seçim gününe kadar yapacağımız çalışmalarımızda bir bayram gününe hazırlanma telaşında olacağız. Erbaa inşallah 30 Mart akşamı kendi zaferini yaşayacak. Çünkü bizim galip geleceğimiz seçim Erbaa’nın zaferi olacaktır. Sevgili hemşerilerimin bilmesini hususiyetle isterim ki; Ak Parti’mizin kazanacağı seçimin kaybedeni olmayacaktır. Biz hüzün ve üzüntü için değil, miniklerimizin yanaklarındaki gamzeyi görmek için geleceğiz. Siyaset bizim için hizmet kapısıdır. Her evde neşe tek derdimizdir. Mücadelemiz rakiplerimizi mağlup etmek ve zihinlerde travmalara sebep olmak için değildir. Erbaa’da her görüşten insanımız bizim kardeşimizdir. Erbaa kardeşliğini tesis etmek temel gayemizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunar, 30 Mart yerel seçimlerinin Erbaa’mızın Ak belediyecilikle tanışacağı gün olmasını Cenabı Hak’tan niyaz ederim. dedi.

Habere Ait Resim ve Videolar: 
Haber Resimleri: 

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...